programok
Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
09.00
MEGNYITÓ
Komjáti Zsuzsanna, az MJSZ elnöke és  Dagmar Bright, az Európai Jógaunió elnöke
09.00
09.10
09.15
VRINDAVAN-GANGOTRI TRADÍCIÓ
A Vrindavan Gangotri Jógarendszer és a Bhaktivedanda Hittudományi Főiskola Jógaoktatóképzése
09.20
09.50
Ranginí Dévi Dászi (Képes Andrea)
TESTNEVELÉSI EGYETEM
Gerincjóga Flow
09.20
10.35
Rajcsányiné Zibrinyi Éva
09.30
Vyayam jóga, pratyahara a marma zónákkal, meditáció
09.40
10.55
Bhagirathi Chaitanya és Chandrika Chaitanya
09.45
10.00
SATYANANDA YOGA - BIHAR YOGA TRADÍCIÓ
A Satyananda tradíció bemutatása helyett : Amit csak egy élő hagyomány tud adni a spirituális keresőknek- A Satyananda Yoga - Bihar Yoga tradíció
10.00
10.30
Swami Bhaktananda Saraswati
10.15
SIVANANDA JÓGA TRADÍCIÓ
Sivánanda Pránájáma
10.15
11.30
Dr. Szabó Anikó (Gangá)
10.30
NÁRADA VÉDIKUS AKADÉMIA
A boldogságot az ember tudata határozza meg és nem pedig a külső körülmények
10.40
11.10
Dr. Bakos Judit Eszter
10.45
BHAKTI MARGA
Mahavatar Babaji meditációja (vezetett meditáció) és OM zengetés
10.50
12.05
Rishika Padmakshi és Kewat Das (Juhász Gergő)
11.00
MAGYAR JÓGA AKADÉMIA
Tradicionális pránájáma és jóga energetikai gyakorlatok 
11.10
12.25
Selmeciné B. Ágota
11.15
DEBRECENI JÓGA EGYESÜLET
11.20
11.50
Zoltai Miklós
11.30
11.45
SATYANANDA YOGA - BIHAR YOGA TRADÍCIÓ
Így lesz teljes értékű a gyakorlásod - Satyananda Yoga óra
11.45
13.00
Swami Bhaktananda Saraswati
12.00
SIVANANDA JÓGA TRADÍCIÓ
A Sivananda tradíció bemutatása
12.00
12.30
Beöthy Árpád (Visnu)
12.15
ISKCON VRINDAVÁN-GANGÓTRI JÓGA TRADÍCIÓ
Kezdő Vrindávan-Gangótri sor
12.20
13.35
Karuná-szindhu Dévi Dászí (Nikodemus Katalin) 
12.30
HIMALÁJAI JÓGA TRADÍCIÓ
Integrált Himalájai Jóga Gyakorlás
12.40
13.55
Zsolnai Andrea
12.45
13.00
13.15
KUNDALINI JÓGA TRADÍCIÓ
Önbe- és kiteljesítés
13.15
14.30
Siri Sant Kaur (Dudás Katalin)
13.30
13.45
BHAKTI MARGA
A Bhakti Útja az Atma Kriya Yoga tükrében
13.50
14.20
Rishika Padmakshi
KÁDÁR ZOLTÁN
Jóga Nidra gyakorlás
13.50
15.05
KÁDÁR ZOLTÁN
14.00
DEBRECENI JÓGA EGYESÜLET
14.10
15.25
Zoltai Miklós
14.15
14.30
HIMALÁJAI JÓGA TRADÍCIÓ
Ősi mesterek bölcsessége napjainkban
14.30
15.00
Diószegi Ilona
14.45
NÁRADA VÉDIKUS AKADÉMIA
Flow Jóga hangtálas relaxációval
14.45
16.00
Dr. Bakos Judit Eszter
15.00
IYENGAR JÓGA TRADÍCIÓ
Az Iyengar Jóga pozitív hatásai a fizikai, mentális és érzelmi testünkre
15.10
15.40
Sárig Hajnalka
15.15
ASHTANGA VINYASA
15.20
16.35
Lágler Krisztián
15.30
ISKCON VRINDAVÁN-GANGÓTRI JÓGA TRADÍCIÓ
Haladó Vrindávan-Gangótri sor
15.40
16.55
Salamon Alex
15.45
MAGYAR JÓGA AKADÉMIA
A Kaivalyadham tradíció - A jóga mélységei és társadalmi alkalmazása a kutatások fényében
15.50
16.20
Selmeci J. Csongor
16.00
16.15
IYENGAR JÓGA TRADÍCIÓ
Fókuszban a gerinc
16.15
17.30
Sárig Hajnalka
16.30
KRIYA JÓGA RENDSZER
A Kriya Jóga tudománya és művészete
16.30
17.00
Szemerszki Tímea
16.45
17.00
VEDIC FOUNDATION OF THE HIMALAYAS
Hogyan őrízzük a Védák tudását a Smarta hagyományban
17.10
17.40
Bhagirathi Chaitanya és Chandrika Chaitanya
17.15
17.30
17.45
18.00
MANTRAMEDITÁCIÓS BÉKE KONCERT
A koncertre a belépés díjtalan!
18.00
19.30
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15

Előadó Terem

Üveg terem

Lokál

Lenor terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
13.45
KÁDÁR ZOLTÁN
Jóga Nidra gyakorlás
13.50
15.05
KÁDÁR ZOLTÁN
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00

Lenor terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
15.15
ASHTANGA VINYASA
15.20
16.35
Lágler Krisztián
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30

Lenor terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
10.45
BHAKTI MARGA
Mahavatar Babaji meditációja (vezetett meditáció) és OM zengetés
10.50
12.05
Rishika Padmakshi és Kewat Das (Juhász Gergő)
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
BHAKTI MARGA
A Bhakti Útja az Atma Kriya Yoga tükrében
13.50
14.20
Rishika Padmakshi
14.00
14.15

Előadó Terem

  • BHAKTI MARGA A Bhakti Útja az Atma Kriya Yoga tükrében · Rishika Padmakshi
    13.50 - 14.20

Lenor terem

  • BHAKTI MARGA Mahavatar Babaji meditációja (vezetett meditáció) és OM zengetés · Rishika Padmakshi és Kewat Das (Juhász Gergő)
    10.50 - 12.05
Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
09.00
MEGNYITÓ
Komjáti Zsuzsanna, az MJSZ elnöke és  Dagmar Bright, az Európai Jógaunió elnöke
09.00
09.10
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
MANTRAMEDITÁCIÓS BÉKE KONCERT
A koncertre a belépés díjtalan!
18.00
19.30
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15

Előadó Terem

Üveg terem

Lokál

Lenor terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
15.00
IYENGAR JÓGA TRADÍCIÓ
Az Iyengar Jóga pozitív hatásai a fizikai, mentális és érzelmi testünkre
15.10
15.40
Sárig Hajnalka
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
IYENGAR JÓGA TRADÍCIÓ
Fókuszban a gerinc
16.15
17.30
Sárig Hajnalka
16.30
16.45
17.00
17.15

Előadó Terem

  • IYENGAR JÓGA TRADÍCIÓ Az Iyengar Jóga pozitív hatásai a fizikai, mentális és érzelmi testünkre · Sárig Hajnalka
    15.10 - 15.40

Lokál

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
16.30
KRIYA JÓGA RENDSZER
A Kriya Jóga tudománya és művészete
16.30
17.00
Szemerszki Tímea
16.45

Előadó Terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
13.15
KUNDALINI JÓGA TRADÍCIÓ
Önbe- és kiteljesítés
13.15
14.30
Siri Sant Kaur (Dudás Katalin)
13.30
13.45
14.00
14.15

Lokál

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
10.00
SATYANANDA YOGA - BIHAR YOGA TRADÍCIÓ
A Satyananda tradíció bemutatása helyett : Amit csak egy élő hagyomány tud adni a spirituális keresőknek- A Satyananda Yoga - Bihar Yoga tradíció
10.00
10.30
Swami Bhaktananda Saraswati
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
SATYANANDA YOGA - BIHAR YOGA TRADÍCIÓ
Így lesz teljes értékű a gyakorlásod - Satyananda Yoga óra
11.45
13.00
Swami Bhaktananda Saraswati
12.00
12.15
12.30
12.45

Előadó Terem

  • SATYANANDA YOGA - BIHAR YOGA TRADÍCIÓ A Satyananda tradíció bemutatása helyett : Amit csak egy élő hagyomány tud adni a spirituális keresőknek- A Satyananda Yoga - Bihar Yoga tradíció · Swami Bhaktananda Saraswati
    10.00 - 10.30

Lokál

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
10.15
SIVANANDA JÓGA TRADÍCIÓ
Sivánanda Pránájáma
10.15
11.30
Dr. Szabó Anikó (Gangá)
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
SIVANANDA JÓGA TRADÍCIÓ
A Sivananda tradíció bemutatása
12.00
12.30
Beöthy Árpád (Visnu)
12.15

Előadó Terem

Lokál

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
09.15
VRINDAVAN-GANGOTRI TRADÍCIÓ
A Vrindavan Gangotri Jógarendszer és a Bhaktivedanda Hittudományi Főiskola Jógaoktatóképzése
09.20
09.50
Ranginí Dévi Dászi (Képes Andrea)
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
ISKCON VRINDAVÁN-GANGÓTRI JÓGA TRADÍCIÓ
Kezdő Vrindávan-Gangótri sor
12.20
13.35
Karuná-szindhu Dévi Dászí (Nikodemus Katalin) 
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
ISKCON VRINDAVÁN-GANGÓTRI JÓGA TRADÍCIÓ
Haladó Vrindávan-Gangótri sor
15.40
16.55
Salamon Alex
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45

Előadó Terem

  • VRINDAVAN-GANGOTRI TRADÍCIÓ A Vrindavan Gangotri Jógarendszer és a Bhaktivedanda Hittudományi Főiskola Jógaoktatóképzése · Ranginí Dévi Dászi (Képes Andrea)
    09.20 - 09.50

Üveg terem

Lenor terem

No programok available in tyagpuri category!
Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
12.30
HIMALÁJAI JÓGA TRADÍCIÓ
Integrált Himalájai Jóga Gyakorlás
12.40
13.55
Zsolnai Andrea
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
HIMALÁJAI JÓGA TRADÍCIÓ
Ősi mesterek bölcsessége napjainkban
14.30
15.00
Diószegi Ilona
14.45

Előadó Terem

Üveg terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
10.30
NÁRADA VÉDIKUS AKADÉMIA
A boldogságot az ember tudata határozza meg és nem pedig a külső körülmények
10.40
11.10
Dr. Bakos Judit Eszter
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
NÁRADA VÉDIKUS AKADÉMIA
Flow Jóga hangtálas relaxációval
14.45
16.00
Dr. Bakos Judit Eszter
15.00
15.15
15.30
15.45

Előadó Terem

  • NÁRADA VÉDIKUS AKADÉMIA A boldogságot az ember tudata határozza meg és nem pedig a külső körülmények · Dr. Bakos Judit Eszter
    10.40 - 11.10

Lokál

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
11.15
DEBRECENI JÓGA EGYESÜLET
11.20
11.50
Zoltai Miklós
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
DEBRECENI JÓGA EGYESÜLET
14.10
15.25
Zoltai Miklós
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15

Előadó Terem

Üveg terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
11.00
MAGYAR JÓGA AKADÉMIA
Tradicionális pránájáma és jóga energetikai gyakorlatok 
11.10
12.25
Selmeciné B. Ágota
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
MAGYAR JÓGA AKADÉMIA
A Kaivalyadham tradíció - A jóga mélységei és társadalmi alkalmazása a kutatások fényében
15.50
16.20
Selmeci J. Csongor
16.00
16.15

Előadó Terem

  • MAGYAR JÓGA AKADÉMIA A Kaivalyadham tradíció - A jóga mélységei és társadalmi alkalmazása a kutatások fényében · Selmeci J. Csongor
    15.50 - 16.20

Üveg terem

  • MAGYAR JÓGA AKADÉMIA Tradicionális pránájáma és jóga energetikai gyakorlatok  · Selmeciné B. Ágota
    11.10 - 12.25
Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
09.15
TESTNEVELÉSI EGYETEM
Gerincjóga Flow
09.20
10.35
Rajcsányiné Zibrinyi Éva
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30

Lenor terem

Előadó Terem Üveg terem Lokál Lenor terem
09.30
Vyayam jóga, pratyahara a marma zónákkal, meditáció
09.40
10.55
Bhagirathi Chaitanya és Chandrika Chaitanya
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
VEDIC FOUNDATION OF THE HIMALAYAS
Hogyan őrízzük a Védák tudását a Smarta hagyományban
17.10
17.40
Bhagirathi Chaitanya és Chandrika Chaitanya
17.15
17.30

Előadó Terem

Üveg terem

No programok available!

A programváltozás jogát fenntartjuk.